Om oss

LET Redovisning startade 2003 som en bifirma till Lagerhus Ekström Trading. I dag är vi sju redovisningskonsulter och vi har vårt kontor i Arkipelagen Företagscenter, i Sisjön. Vårt breda kundsegment gör att vi tillsammans har erfarenhet från många olika branscher.  

Vi är stolta över att kunna erbjuda våra kunder de bästa professionella tjänsterna som finns tillgängliga och ge dem tydliga och enkla svar på någon av deras finansiella frågor. Vårt mål är att hjälpa våra kunder i alla aspekter av deras finansiella liv. Vi arbetar tillsammans i ett nära samarbete med varje kund för att på bästa sätt hantera deras ekonomi.

Om du vill boka upp ett möte med oss eller få en djupare presentation av vårt erbjuande, vänligen kontakta oss.

Kontakter

Camilla Broberg

email: camilla.broberg@let.se

telefon: 031-723 84 94

Thomas Ekström

email: thomas.ekstrom@let.se

telefon: 031-723 84 11

Lotta Frendberg

email: lotta.frendberg@let.se 

telefon: 031-723 84 12

Helena Kaiser

email: helena.kaiser@let.se

telefon: 031-723 84 11

Katarina Karlsson

email: katarina.karlsson@let.se

telefon: 031-723 84 15

Maria Petersson

email: maria.petersson@let.se

telefon: 031-723 84 73

Malin Wederbrand

email: malin.wederbrand@let.se

telefon: 031-723 84 73

Kontakt

LET Redovisning

redovisning@let.se

Stora Åvägen 21
436 34 Askim

031-723 84 11

Sök på hemsidan

© 2016 All rights reserved.

Drivs med Webnode